Hızlı Çözümler Sunuyoruz.

Marta Teknoloji olarak müşterilerimizle sıkı iletişimde kalmayı ve olası tüm ihtiyaçlarında hızlı çözümler üretmekle faydalı olacağımızı düşünüyoruz.

Biz, 2016 yılında Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesinde “En yeni bilgi, iletişim ve internet teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle Marta Teknoloji A.Ş. ailesi, Siber Güvenlik Yazılım Çözümleri, Özel proje uygulamaları, ve profesyonel çözüm ve destek hizmetleri sunmayı hedefledik.

Marta Teknoloji A.Ş. yazılım geliştirmekle beraber, Kamu kurumları, orta – büyük ölçekli özel sektör şirketlerinin;

İletişim Altyapısı, Ağ Sistemleri, Güvenlik Duvarı, Sanallaştırma, Anti virüs, Network Altyapısı, Kablosuz Ağ Sistemleri, Güvenlik Kamerası Sistemleri konularında projelendirme, entegratörlük ve danışmanlık hizmetlerinde de aktif olarak rol almaktadır.

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyon

Firmamızın ulusal / uluslararası iletişim ve teknoloji pazarlarında etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Misyon

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Müşterilerimiz ile aramızda güçlü bir iletişim ile duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda aktif rol alıp sektörün en çok tercih edilen lider teknoloji firması olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Sayılarla Neler Yaptık.

76+

Farklı Sektörden

116+

Fazla Müşteriye

121+

Farklı Ürün Satışı ile

5M

Yıllık Hacim ile Güçleniyoruz

İndirimli Ürünlerden haberdar olun

Bazı ürünlerde 10% 'a varan indirimlerden faydalanın.

Yeni Ürünler
İndirimli Ürünler

Bültenimize Katılın