Bulut Santral Yönetim Yazılımı

ESNEKKOLAY KULLANIMGÜVENLİRAPORLAMAÖZELLEŞTİRME
Dinamik Çalışma Alanları

BULUT SANTRAL

Bulut Santral (Sanal Santral), eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

Bulut teknolojisi sayesinde iletişimde daha güvenli, teknolojik ve hesaplı bir iletişim altyapısı sunar.

Eski tip analog telefon santrallerin yerini alan Bulut Santral ile yatırım maliyeti gerektiren fiziksel bir santral kurulmasına gerek yoktur. Tamamen internet üzerinden çalışır. Yani internetin olduğu her yer sizin ofisinizdir!

Bulut Santral ile, karmaşık kablo yapılarından kurtulursunuz. Teknolojik, esnek yapısı ve kullanıcı dostu ara yüzüyle destek ücreti ödemeden kendiniz yönetebilirsiniz.

Her şubeniz için ayrı bir santral yatırımı yapmanıza gerek olmadan tek bir bulut santral ile tüm şubelerinizin telefon santrali ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Şubeler arası iletişim maliyetlerinizi sıfırlayabilirsiniz.

Sanal Santral Kullanma Sebepleriniz

01

YATIRIM MALİYET SIFIR(0)

Kurum ücreti ödemezsiniz. Bulut santral ‘i aylık paket ücretlerini ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bulut santral (Sanal Santral) paketlerimizde herhangi bir taahhüt yoktur. İstediğiniz zaman hizmeti sonlandırabilirsiniz. Sanal Santral (Bulut santral) bir kaç dakika içinde hazır hale gelir. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bulut santral datacenter ortamında barındırıldığından dolayı internet ve elektrik kesintisine uğramaz. Numaranız lokasyonunuzdaki kesintilerden etkilenmez. Bulut santral güncellemeleri için ekstra bir ücret ödemezsiniz. Destek ve bakım hizmeti ücretsizdir.

Sanal Santral Kullanma Sebepleriniz

02

ARAMALARINIZDA TASARRUF SAĞLARSINIZ

Arama maliyetlerinizde yüzde 75 ‘lere varan tasarruf elde edebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz ücretsiz API hizmetiyle kullanmış olduğunuz CRM ya da yazılımınızla bulut santralinizi ÜCRETİZ olarak entegre edebilirsiniz. Bulut Santral (Sanal Santral) internet ağının olduğu her yerden erişilip yönetilebilir. Kullanımı kolaydır.

Sanal Santral Kullanma Sebepleriniz

03

TAŞINMAK KOLAYDIR

Bulut santralinizi internet ağının olduğu her yerde kullanabilirsiniz. Taşınma gibi durumlarda sadece ip telefonlarınızı taşımanız yeterli olmaktadır. Bulut Santral, gelişmiş bulut teknolojisiyle uluslararası standartlarda güvenliğe sahiptir.

Sanal Santral Kullanma Sebepleriniz

04

NASIL KULLANILIR ?

Bulut Santral (Sanal Santral), şirketinizde telefon santrali bulundurmadan bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren sanal bir santraldir. İnternetin olduğu her yerden BULUT SANTRAL ‘in dahilisi olabilirsiniz. Bulut santralinizde, ister 0850 ‘li ya da coğrafi bir numara tahsis ederek, isterseniz mevcut sabit telefon numaranızı taşıyarak kullanabilirsiniz.

Bulut santralde ip tabanlı, voip numaraları kullanılır. Analog numaralar (PSTN) bulut santralde kullanılamadığı için mevcut analog numaranızı Sanal Santral A.Ş Telekomünikasyon ‘a taşıyarak bulut santralinizde kullanabilirsiniz.

Sanal santral üzerinden yapacağınız aramaları %75 varan tasarruflarla gerçekleştirebilirsiniz. www.850numara.com ‘da 0850’li numaralar tahsis edebilirsiniz. Numaranızı ayırtmayı unutmayın!

İster numaranızı Sanal Santral’e taşıyın, isterseniz size yeni vereceğimiz (0212,0312.0232 ve diğer alan kodları) coğrafi numaralar veya 0850’li numaralar ile Sabit Telefon Hizmetinden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz!

  Hemen Başvurun

  BULUT (SANAL) SANTRALDE SABİT NUMARA KULLANIMI

  Esnek İletişim

  TÜM CİHAZLARDAN KONUŞUN

  Dahili kullanıcı adı ve şifrenizi tanımlayarak istediğiniz yerden dahiliden konuşabilirsiniz. Her yeri arayabilirsiniz. Ofisinizde bulunmanız gerekmez.

  Ip Telefonlar

  Masaüstü ip telefonlarla bulut santralinizin dahilisi olabilir, gelen/giden tüm görüşmelerinizi ip telefonlar aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

  Ip Dect (Telsiz) Telefonlar

  Masaüstü telefon yerine telsiz telefon kullanmak isterseniz gelen/giden tüm görüşmelerinizi ip dect telefonlar aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

  Bilgisayar

  BS Web Telefonu veya bilgisayarınıza yüklenen arama yazılımlarıyla bulut santralinizin dahilisi olabilir, kulaklıklı mikrofon aracılığıyla arama yapıp, çağrı alabilirsiniz.

  Akıllı Telefon / Tablet

  Akıllı telefonunuza veya tabletinize yüklenen uygulamalar aracılığıyla bulut santralinizin dahilisi olabilir, gelen/giden tüm görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Uygun Fiyatlar

  TARİFE

  Yeni İşletme Destek Kampanyasından Faydalanın

  Doğru tercihleriniz için iletişime geçin. En uygun paketi kullanmaya başlayın. Karlı çıkın. Kurumsal imajınızı arttırın.

  Tercihinizi Yapın

  SANAL SANTRAL PAKETLERİMİZ

  Sanal Santral gerekli gördüğü durumlarda kampanyaların kapsamını/fiyatını ya da süresini, bilgi vermeksizin değiştirebilir veya herhangi bir kampanyayı durdurabilir.Fiyatlarımıza %7.5 ÖİV ve %18 KDV dahildir.
  Herhangi bir kampanyanın sona erme süresi içerisinde başlayan ancak süre bitimine kadar ödeme ile sonuçlanmayan siparişler için kampanya süresinin sona ermesi sonrasında kampanyalı fiyat uygulanmaz.
  Yeni Gelen Kazanıyor Kampanyası
  60 TL
  Aylık
  • 2 Dahili Hat
  • 1 Harici Hat
  • 100 Dk Görüşme Paketi
  • Sınırsız Çağrı Raporlama
  • Ses Kaydı+32 TL
  • 12 Ay Taahhütlü Faturalı
  Profesyonel Santral + Her Yöne 750 DK
  220 TL
  Aylık
  • 12 Dahili Hat
  • 3 Dış Hat
  • 750 Dk Görüşme Paketi
  • Sınırsız Çağrı Raporlama
  • Ses Kaydı +32 TL
  • 12 Ay Taahhütlü Faturalı
  Profesyonel Santral + Her Yöne 500 DK
  145 TL
  Aylık
  • 6 Dahili Hat
  • 2 Dış Hat
  • 500 Dk Görüşme Paketi
  • Sınırsız Çağrı Raporlama
  • Ses Kaydı +32 TL
  • 12 Ay Taahhütlü Faturalı
  Marta Teknoloji | Santa Bulut Santral