Biz Kimiz?

2016 yılında Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesinde kurulmuş “En yeni bilgi, iletişim ve internet teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Marta Teknoloji A.Ş., öncelikle Siber Güvenlik Yazılım Çözümlerinin geliştirildiği, Kimlik Oturum Açma ve Yetkilendirme  Yazılımı, Voip iletişimi ve internet teknolojilerine yönelik güvenlik, saldırı tespit ve kayıt alma yazılımı projelerinin geliştirildiği bir şirkettir.

Marta Teknoloji A.Ş. yazılım geliştirmekle beraber, Kamu kurumları, orta – büyük ölçekli özel sektör şirketlerinin; İletişim Altyapısı, Ağ Sistemleri, Güvenlik Duvarı, Sanallaştırma, Antivirüs, Network Altyapısı, Kablosuz Ağ Sistemleri, Güvenlik Kamerası Sistemleri konularında projelendirme, entegratörlük ve danışmanlık hizmetlerinde de aktif olarak rol almaktadır.

Marta Teknoloji olarak Türkiye Siber Kümelenmesi üyesi olarak yoluna devam etmektedir. Kümede 4 adet Yazılım Ürünleri ile ülkemizde yerli yazılım üretici sınıfında gelişim göstermeyi hedeflemiş Teknoloji firmasıdır. Mersin Teknopark’da faaliyet göstermekle beraber İzmir Ofisimiz’le hizmetlerimiz devam etmektedir. Teknoloji odaklı çözümler hedefleyerek yazılım ve Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir.

Siber Kümelenme Ürün Hizmet Eğitim Kataloğu

<?php echo pulse_output(); ?>

Markalarımız

Lucia Network Analiz Yazılımı 

Lucia yazılımı, tüm cihazların doğru çalıştığından veya tam servisleri ile hizmet vermediğinden emin olmak için ağ donanımını izler. Bir sorun algılanırsa uyarılar ağ yöneticilerine gönderilebilir. Analizler yaparak bildirimler gönderir. Cihazlarınızı Harita üzerinde açık/kapalı olarak canlı izleyebilirsiniz.

KimLock Kimlik Tekilleştirme Yazılımı

ID Provider Hizmeti sağlayan bir çok uygulama  ve hizmete aracılık yaparak tekil kimlik bilgileri ile doğrulama hizmeti veren yazılım Zimbra, Gsuite, Office 365 ile entegre çalışabilmektedir. Kimlik verilerini, Active Directory ve OpenLdap üzerinde saklayabilirsiniz.

Rosa SIP Firewall

IP Santral kullanılan işletmeleride ses güvenliğini sağlar. Güvenlik Duvarı olarak Ses trafiğini temizler ve saldırılara karşı önlemler alır.

Santa Cloud PBX Yazılımı

Bulut Tabanlı IP Santral Yazılımı, Aynı anda birden çok farklı işletmeyi aynı sunucu üzerinde barındırabilirsiniz.

VİZYON

Firmamızın ulusal / uluslararası iletişim ve teknoloji pazarlarında etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

MİSYON

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Müşterilerimiz ile aramızda güçlü bir iletişim ile duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda aktif rol alıp sektörün en çok tercih edilen lider teknoloji firması olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Marta Teknoloji | Markalarımız