Kablosuz Ağ Çözümleri

Kurumsal Hizmetler

Wi-Fi Nedir?

Neden Kullanmalıyım?

Günümüzde mobil cihazların yaygınlaşması ile ortaya çıkan mobilite kavramı yeni network yapılarının doğmasına da neden olmuştur. Kullanıcılar artık masalarına bağımlı olmaktan çıkıp, ofis içinde, evinde, kafede veya havaalanında kablosuz ağlarla internete girebilmekte, günlük işlerini ofise bağımlı kalmadan sürdürebilmektedirler.
Kullanıcılar yeni nesil kablosuz ağ kartları taşıyan PC’leri ile ağ’lara rahatça ulaşabilmektedirler. Şirketler kablolu sistem yatırımlarından, kablosuz sistemlere kaymaktadırlar. Bunun en büyük avantajı kablolu ağlardaki sonlandırmaların değiştirilmesindeki güçlükler ve kullanıcıların belli noktalara bağımlı çalışma gerekliliğini ortadan kaldırmasıdır.
Yerel ağlarda genişletme, aktif cihazlarda port arttırımı derdi de sona ermektedir. Ayrıca iç ve dış anten üniteleri kullanılarak da ağın kapsama alanı kilometrelerle ifade edilecek ölçülerde arttırılabilmektedir.
Kablosuz ağ kurulum hizmeti ile ofisinizde gereksiz kablolamadan sizleri kurtarmaktayız.
Kablosuz Ağ kurulmadan evvel saha ziyareti ile testler ve araştırmalar yapılarak gerekli kablosuz ağ elemanlarına karar verilmektedir.
Bu eleman listesine göre ağ kurulumu ve yönetimi projelendirilmektedir.
Kurulum yapılan kablosuz ağ için istenirse uzaktan ağ yönetim hizmeti vermekteyiz.

Kablosuz ağ sistemleri, acil durumlarda iletişim sağlayan bir sistemin geliştirilmiş versiyonudur. Şu anda sistemin oldukça fazla kullanım alanı oluşmuştur. Kablosuz ağ sistemi maliyeti düşük, alt yapı ve kablo bağlantısına ihtiyaç duymadan kesintisiz internet hizmeti vermektedir. Kablolu bağlantılar her kullanılacak cihaza göre ayrı kablo kullanılmasını gerektirir fakat kablosuz ağ sistemleri birçok cihaza ve geniş bir alana internet hizmeti sağlar.

Müşterilerimizin tüm kablolu network ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunduğu gibi kablosuz network altyapı ihtiyaçlarına yönelik çözümler de sunmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre indoor ve outdoor wireless projelerin keşif ve tasarımından uygulamasına kadar tüm aşamalarını üstlenerek müşterilerine anahtar teslimi projeler üretmekteyiz

Wi-Fi Erişiminizde Yabancılar Kontrolünüzde olsun

Neden Wi-Fi

Fiziksel engellerden arındırılmış, kurulum, yönetim ve kullanım kolaylığı ile iş akışınızı hızlandırabilir, fiziksel engelleri aşabilirsiniz.

Kablosuz Ağ ürünleri, kabloya kıyasla çok daha hızlı kurulum ve kullanılabilirlik olanağı sağlarken, verimliliği ve hızı ile de ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar.

Kablosuz Ağın Avantajları

Kapsamlı Güvenlik

Ağı izleyen ve güvenlik tehditlerini bulup azaltan kablosuz cihazlarımız sayesinde rahat bir nefes alırsınız.

Verilere göre optimize edilmiş bilgiler

Daha hızlı kurulum, basitleştirilmiş yönetim ve daha iyi görünürlük için bulut yönetimli bir çözüme geçiş yapın.

Kablosuz Denetleyiciler

Akıllı denetleyicilerimizle kurumsal ağınızı dijitale hazır hâle getirin.

Maliyet Avantajı

Kablo maliyetini ve yönetim problemlerini ortadan kaldırır.Fiziksel problemlerle uğraşmanıza gerek kalmaz.

Hizmet Süresi

Sistemin hazır hale gelmesi için günlerce beklemeniz gerekmez. Mevcut kablo yapınızı ve ünitelerinizi değiştirmenize gerek kalmaz

HotSpot

Özellikle Üniversite Kampüsleri, Hastaneler, Oteller, Fuar Alanları, Hava Limanı gibi binalar arası iletişim için son derece ideal olan Kablosuz Ağ teknolojisi uzak mesafelerdeki lokasyonları kolaylıkla birleştirmenize olanak sağlar.

Ölçüm ve Projelendirme Talebi

Profesyonel ekipmanlar ile ideal ürünlerin marka modelini belirleme süreçleri, optimum maliyet analizi ve yerinde ölçüm cihazlarıyla tanılama işlemleri için lütfen demo talebinde bulunun.

İletişim

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

Uygun bir kablosuz ağ, müşterilerinizle iletişim kurmanıza ve çalışanlarınızın işlerini yapmalarına olanak tanırken verilerinizi saldırılardan korur.

Please Wait...
Marta Teknoloji San. Tic. A.Ş
Mersin Üniversitesi Teknopark Binası B35/B02
Mersin
33340 Yenişehir
+90 850 441 3 441
+90 324 350 0 350
08:00-18:00

Bizi Ziyaret Edin

Copyright Marta Teknoloji San. Tic. A.Ş.
Twitter | Facebook | YouTube

Marta Technology | Wireless Network Services