Our Business Partners

Çalıştığımız firma ve kuruluşlara göz atın, siz de iş ortağımız olun

sanalyenilogo

Yüksek kaliteli iletişim hizmetlerini müşterilerine düşük maliyetlerle sunmak üzere kurulmuş olan firma Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK)’ dan aldığı Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansı ile telekomünikasyon alanındaki hızlı yükselişine İş Ortaklarıyla devam etmektedir.

logo

eBilge is a technology company which focuses on creating value-added products through R&D and innovation since its establishment. By means of “technology company”, eBilge is not talented for only a specific disipline. Instead; eBilge has a vast knowledge and experience about creating softwares in cyber security field. https://chomar.com.tr

logolikit
LİKİT Telekom 2011 yılında kurulmuştur. Sektöründe öncü kuruluşlarda görev almış her bakımdan deneyimli, inovasyon sürecini bilen, profesyonel bir kadrodan oluşmuştur.
 Temel hedefi Telekom sektöründe yaratıcı fikirlerle hedefe ulaştıran katma değeri yüksek çözümler sunmaktır. Yenilikçi, Müşteriye odaklılık, Verimlilik, Rekabet edilebilirlik vazgeçilmez kavramlarındadır.
 LİKİT Telekom, tasarımı, kurulumu, yapılandırması, özelleştirmesi ve geniş bayi ağı ile IP tabanlı iletişim çözümleri ve hizmetleri sunmaktadır. Hosted santral, Sanal Santral, Bulut Santral, VoIP donanımları, TDM uygulamaları, donanımsal ve yazılımsal santral çözümleri üretmektedir.
 Ölçeklenebilir iletişim projeleri ve uzak ofis entegrasyonlarıyla enterprise iletişim sistemleri kurulumları sağlanmaktadır. Mobilite, stabilite ve iletişim özgürlüğü sunan profesyonel donanımlarla bir şirketin ihtiyacı olan tüm iletişim altyapısı güvenle sunulmaktadır.

ArGe temelli üretim yapmayı hedeflemiş bir teknoloji geliştirme şirketidir. Yola çıkış amacı, genel anlamda dışarıya bağımlı olduğumuz bilişim güvenliği, sunucu yazılımları ve elektronik ihtiyaçlarını karşılayacak, kolay kullanılabilir, kaliteli ve tamamen yerel kaynaklar kullanılarak üretilen çözümler ortaya çıkarmaktır. Antikor Yeni Nesil Güvenlik Duvarı ve Kriptolu Layer2 Tünellme çözümleri ile ülkemizde başarı ürünleri ile hizmet vermektedir.  https://epati.com.tr

Marta Technology | Our Business Partners